سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
تبلیغات در پارسی بلاگ
درباره وبلاگ
  رزمنده [352]


بســـم اللَّـــه الرّحمـــن الرّحیـــم ... چشام بسته اس... ولی فکرم! یه عمره که نخوابیده!!! یا مهدی.. آقا... "تو" را همیشه "نفس" میکشم و "خود" را آه... اینقدر ترسیدم ؛ اینقدر لرزیدم ؛ اونقدر رنجیدم ؛که از کسی جز اون که اون بالاست نمیترسم! اینقدر فهمیدم اینقدر پرسیدم اونقدر فهمیدم که از کسی جز اون که اون بالاست نمیترسم!
لینک دوستان
لوگوی یاران

دانلود آهنگ زیبای زین گونه ام با صدای محمد اصفهانی
برای دانلود کلیک کنید.


مطلب بعدی : یک نکته از گلستان سعدی       پیامهای عمومی ارسال شده


+ آوای باران... منو جون پناه خودت کن برو... بزار پای این آرزو وایسم به هرکی بهم گفت ازت رد شده قسم میخورم من خودم خواستم... *من از زخمهایی که خوردم پرم! تو باید از این پله بالا بری تو بالا نری من زمین میخورم!:( *
+ سید علی خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران: *معارضان فرهنگ انقلابی و اسلامی را ناامید کنید!*
+ خدایا! بارونی که میباره از چشمامه! -----------دلگیرم از هرکی که تو دنیامه... همیشه وقتی اینجوری داغونم! -----------تو رو به راهم میکنی میدونم.
+ غرب مهد تمدن؟! بر اساس قانون فرودگاه های آمریکا که بیش از دو سال است اجرا می شود، مسافران باید از داخل دستگاهی عبور کنند که تصویر بدن عریان آنان را نشان می دهد.مسئولان فرودگاه های آمریکایی برای مقابله با حملات تروریستی از این دستگاه استفاده می کنند!!!"*یا اسکن شوید،یا با هواپیما سفر نکنید*" روم نشد عکس بگذارم!!! توی گوگل پیدا میشه!!